Profile photo

Pavlína Schrötterová.Pavlína je profesionál!

Skype online, 250Kč/45min. Mluvte o běžných věcech a rozumějte za 1 rok: poslechem filmů v originále a konverzací - přeložíme si je, vysvětlím techniku, jak se učit. Naučíte se do roka např. při podmínkách: 1h/týden se mnou, 20 min/každý den sami.

Děti od 6 let a studenti - všichni se při výuce 2x týdně zlepšili o stupeň (i více stupňů) ve známce. Dospělí - vystavím FAKTURU, jestli potřebujete.

Učím od roku 2013 jen online. Z jazyků mám maturity na gymnáziu v Trutnově, certifikát B2 z r.2015 z ročního denního studia angličtiny, jazyky dále studuji.

Učím poslechy, protože učení z učebnic považuji za pomalé a nudné. Vyberte si z 1200 seriálů a 4000 filmů to, co Vás baví. Budete rychle rozumět rodilým mluvčím a slovíčka se naučíte v přirozených spojeních ve větách. To samé platí o gramatice. Co můžeme poslouchatv AJ? Děti např. Prasátko Pepina, Městečko záhad, Alf, Minecraft písničky, Buffy-přemožitelka upírů, dospělí - Teorie velkého třesku, Malý Sheldon, Gilmorova děvčata, Doktůrci, Vojna a mír a více. Napište mi na mail. Mobil 724001419.

Informace:


Pavlína doučuje: Anglický jazyk, Německý jazyk - začátečník

Kde? Celá ČR

Cena: od 250 Kč do 250 Kč
Průměrná délka lekce: 45 minutPavlína je profesionál!

Kontaktuj mě !


Reference:


Nebyla nalezena žádná reference:(


Podobné nabídky doučování:Časopis Eventy Doučování Služby

O nás Partneři
Ceník Kontakty

Vyhledávání :

Populární:


Nová reference:- Všechny reference se před zveřejněním kontrolují,
proto Vás žádame pouze o korektní
a pravdivé příspěvky.
Děkujeme.


Oznámkuj doučovatele (Známkovaní jako ve škole):