Maturitní kurzy:

Registrace právě probíhá. Tak na nic nečekej!

Zažij doučování jinak!

Klasickýmu nudnýmu doučku odzvonilo. Na vykání, ani papírování si nepotrpíme, stejně tak na další zbytečný formality. Náš dream tým tvoří studenti, jako jsi ty a kurzy budou probíhat v příjemných prostorách v NTKčku. Budeš ve skupince 5 - 8 lidí, takže tam nebudeš úplně sám a zároveň se ti doučovatel může věnovat i individuálně. Takže pokud se chceš na maturitu naučit v klídku a nebrečet doma za pracovním stolem, scrolluj!

Zapomeň na stres!

Taky je pro tebe maturita strašák, co číhá za rohem? Díky našim kurzům můžeš tyhle obavy hodit za hlavu. S náma se totiž můžeš naučit matiku, češtinu i ájinu. A nebo třeba jenom jedno z toho. Záleží na tobě a na tom v čem potřebuješ trochu píchnout. Maturitu tak v pohodě uděláš a ani ti to nebude připadat jako takový haló, jak slyšíš všude kolem. Neboj.

Pár důležitých info

Všechny lekce probíhají jednou týdně a po dobu kurzů je navštívíš celkém 9 krát. Tak si připrav nějakou tužku, měj dobrou náladu a doraž!.

Matika: Pondělí 16:30 - 18:00 / Pondělí 18:15 - 19:45
Čeština: Pondělí 16:30 - 18:00 / Pondělí 18:15 - 19:45
Angličtina: Středa 16:30 - 18:00 / Středa 18:15 - 19:45

CENÍK:

Jeden předmět

Všechno zvládáš, ale ten jeden zatracenej předmět ti ne a ne vlézt do hlavy? My ti s ním pomůžeme!

2099,- KčDva předměty

Máš tetičku z Anglie, takže potřebuješ píchnout jen s matikou a češtinou? Pokud máš tetičku matikářku nebo češtinářku, taky super. Přihlaš se k nám!

3999,- KčAll inclusive

Máš pocit, že jsi úplně v pr$@li se vším, protože si měl půlku čtvrťáku mononukleozu nebo koronu? Pojď s náma do All inclusive!

5999,- KčRegistrace právě probíhá. Tak na nic nečekej!

NÁŠ DREAM TEAM :

Kristýna Kroftová

Kristýnka je náš budoucí vědec. Matika je pro ni jako rodný jazyk. Zná ji líp, než Brumbál zaklínadla. A ano, má ráda Harryho...

Předmět: Matematika

Anežka Żywczoková

Anežka umí Češtinku, teda, spíše ji miluje a kdyby byla prezidentkou planety, tak by se všude mluvilo česky.

Předmět: Český jazyk

Alex Searle

Alex je rodilá mluvčí a taky skvělý člověk. Užijete si spolu spoustu legrace (pokud posloucháš Sheerana) a připravíte se i k tý maturitě.

Předmět: Anglický jazyk

Registrace právě probíhá. Tak na nic nečekej!

Časopis Eventy Doučování Služby

O nás Partneři
Ceník Kontakty

Vyhledávání :

Populární: