Popis akce:

Vladimír Sasunov – mladý tvůrce mnoha webových stránek a portálů si pro vás připravil webinář o tom, jak zlepšit váš firemní web, aby vám přiváděl nové zákazníky.
V dnešní době již nestačí mít jen hezký web, každá jeho součást musí být do detailu promyšlená, jinak nedostanete to podstatné – pozornost uživatele.
Na webináři se dozvíte o nových trendech v tvorbě stránek, o marketingu za pomoci stránek a minimálních nákladů, o SEO, o copywritingu, který zaujme, získáte tipy z praxe na zvýšení konverzí a na konci bude čas pro vaše dotazy.
Webinář se hodí i k aktuální situaci, kdy stále více podniku přechází do on-line světa.
Maximální počet účastníku: 10

Vystupujicí: Vladimír Sasunov

Objednávka:

Jméno a příjmení:

E-mail:

Telefonní číslo:

Kolik lístků:

Způsob platby:

Po připsání příslušné částky na náš účet vám budou lístky zaslány na uvedený e-mail. #izi_pizi

Načítám...

Celková cena: 249

Kliknutím na tlačítko "Dokončit nákup" vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

WEBINÁŘ: Jak na úspěšnější firemní web.

Cena: 249 Kč

Koupit

Podobné akce.

Načítám...

Naše eventy.

Všichni chceme být něčeho součástí. My sami moc dobře známe struggles studentského života. Proto v Já Studentovi tvoříme komunitu, kde najdeš skoro všechno, po čem tvoje studentské #srdíčko touží. Podporujeme se na cestě k našim snům, ať už to znamená zdolání zkouškového či maturity, vzdělání se za pomoci workshopů nebo pořádná kalba s tvou oblíbenou kapelou. Mládí je krátké, tak si ho pojďme sakra užít.

Eventy
Studium
Blog
O nás
Partneři
Kontakty

Vyhledávání :